Корзина
42 отзыва
Новая возможность: Мгновенная рассрочку или оплата частями .Оплата частями
Центр коррекции и реабилитации слуха - Слух Центр
+380960987128

Цифрові слухові апарати

Цифрові слухові апарати

17.05.17

Цифровий слуховий апарат - це спеціальний пристрій медичного призначення, яке здатні поліпшити і частково повернути втрачене сприйняття звуків людям з порушеннями слуху.

На відміну від звичних слухових апаратів з аналоговим типом обробки сигналу, які мають стандартний набір начинки, а саме мікрофон, підсилювач та ресивер, цифровий апарат доповнений дуже важливою деталлю, процесором. І саме вона допомагає перетворювати звуковий сигнал в комфортний звук, наближений до природного. Завдяки цифровому процесору, люди отримали можливість насолоджуватися природним звуком за допомогою слухового протеза (слухового апарату), що в свою роль ставить дану розробку на новий щабель сучасності і розвитку, а в свою чергу дає привласнити статус даного приладу як слухові апарати нового покоління. Світові технології і величезний розвиток в галузі слухопротезування безупинно розвиваються, удосконалюються.

Сучасні, цифрові слухові пристрої використовують сучасні системи і технології, що дозволяють і надають можливість компенсувати втрачений слух навіть при великих його втратах. Вони здатні посилювати звуки в діапазоні високих частот, саме на цьому ділянка дозволяє чути чітко і розбірливо, щоб робити їх доступними для чутності, як не могли робити слухові апарати попередніх поколінь, і в свою чергу здатні надати набагато більше переваг і можливостей, ніж їх обмежені попередники. Ці переваги, оснащені різними функціональними можливостями програмного забезпечення, які захищають внутрішнє вухо від несприятливих різких, гучних звуків, які можуть завдати шкоди внутрішнього вуха, такі як, гавкіт собаки, стукіт дверей або стукіт будь-якого твердого предмета. Сучасні нано технологія, за допомогою звукових аналізаторів, автоматично регулює діапазон частотної характеристики цифрових слухового апарату на підставі оцінки зовнішнього середовища звукового аналізатора.

Існують також функціональні діапазони, які здатні поліпшити спілкування, а саме розбірливість і чіткість мовлення по телефону, як мобільного, так і стаціонарного, плюс використовувати бездротову wifi систему за допомогою cтрімерних приставок. Посилювати на тих чи інших ділянках звуку, на яких виникають труднощі у користувача, найчастіше це діапазон високих частот. Основна і не от'емлющая частина цифрового слухового апарату - спеціальний процесор, який і перетворює звучання в цифрове, що само по собі є складною системою надання комфорту користувачеві. Але використання слухового апарату це тільки мала частина процесу реабілітації і корекції слуху, яка вимагає терпіння і постійного використання.

Другие статьи