Корзина
42 отзыва
Новая возможность: Мгновенная рассрочку или оплата частями .Оплата частями
Центр коррекции и реабилитации слуха - Слух Центр
+380960987128

Корисна інформація про слухових апаратах для дітей

Корисна інформація про слухових апаратах для дітей

22.05.17

Діти від самого свого народження пізнають життя у всіх її проявах. Одним з основних способів отримання інформації із зовні, для маленького чоловічка є - звуковосприятие. За допомогою звуків діти дізнаються предмети, близьких людей, поповнюють свій словниковий запас. Якщо ж обмежити доступ звуків в дитяче вухо, то розвиток дитини так само загальмується, він не зможе навчитися говорити. Чи не буде спілкуватися з іншими дітьми, займати свою нішу в соціумі. Отже, рівень слуху і можливість пізнавати світ, отримувати нові знання і самореалізовуватися - пов'язані безпосередньо.

Якщо батьки помітили хоч найменші порушення слуху у свого малюка, то слід негайно звернутися до фахівця для отримання професійної консультації.

 

В якому ж віці можна починати проводити дослідження рівня слуху у дитини?

Уже на третій-п'ятий день після народження малюка проводиться перша перевірка слуху. Це робить дільничний педіатр під час первинного патронажу новонародженого. Він спостерігає, як дитина реагує на звуковий подразник, повертає він головку в сторону вихідного звуку. Так само, на це можуть звертати увагу і самі батьки. А в умовах поліклініки спеціальним медичним приладом фіксуються імпульси головного мозку немовляти при подачі звуків. Всі ці процедури абсолютно безпечні і безболісні.

Ще можливе проведення ігрових аудіограм, стандартних аудіографіческіх дослідження і т.д.

При цьому фахівець визначає, чи є у дитини втрата слуху і якщо так, то якою вона ступеня і яка причина привела до цього.

Чим раніше батьки звернуться до лікаря, тим своєчасно дитині буде надана допомога і тим раніше він почне отримувати звукову інформацію з навколишнього середовища в повному обсязі. Що в свою чергу допоможе йому розвиватися одночасно зі своїми однолітками і вести повноцінний спосіб життя

Другие статьи