Корзина
45 отзывов
Новая возможность: Мгновенная рассрочку или оплата частями .Оплата частями
Центр коррекции и реабилитации слуха - Слух Центр
+380960987128
+380960987128
+380993229596

Як налаштувати слуховий апарат

Як налаштувати слуховий апарат

Навіщо потрібна настройка слухового апарату

Слабочуючих людині, який вперше використовує слуховий апарат, необхідно знайти свій шлях до хорошого сприйняття звуків. Сучасний слуховий апарат має безліч опцій, які гарантують користувачеві природне і комфортне відтворення звуку.

Людина з порушенням слуху, вперше відчув звуки з навколишнього світу через такий прилад, повинен спочатку звикати до певних особливостей акустичного розуміння через слухові апарати. З'являється багато нових звуків, відчувається фізична присутність пристрою в вусі, по-іншому сприймається свій голос.
Налаштування слухового апарату

Багато, хто користуються слуховими апаратами, не володіють необхідною інформацією про те, як за допомогою таких пристроїв підвищити рівень життя.

Тому варто знати, як налаштувати слуховий апарат для підвищення ефективності роботи пристрою, ознайомившись з корисними порадами, викладеними нижче.
нові звуки

В першу чергу потрібно звикнути до звуків, яких не вдавалося людині почути довгий час. Протягом перших 2-3 днів більшість звуків, що сприймаються через слуховий апарат, будуть здаватися дуже різкими і гучними.

Багатьох людей це дуже розбурхує. Тому спочатку краще користуватися слуховим апаратом кілька годин на добу, і рекомендується в різних акустичних ситуаціях. У перший час після початку використання пристрою, кожен користувач задається питанням, як встановити оптимальні настройки під себе або просто кажучи як налаштувати слуховий апарат.

Точність і правильність налаштувань слухового апарату можна оцінювати лише в процесі експлуатації. Не рекомендується використовувати слуховий апарат в ситуаціях з великим рівнем шумовий активності або носити протягом цілого дня.
Адаптація вуха до слухового апарату

Не забувайте, що доведеться звикати, що в вашому вусі розташовується предмет стороннього характеру. Час адаптації для кожного пацієнта індивідуально. Але для більш якісного і швидкого звикання величезну роль грає настройка слухового апарату. Наприклад, завушні слухові апарати вимагають точно підібраного вушного вкладиша, інакше вони будуть працювати не на повну потужність, видаючи свист. У перший час використання слухового апарату людина може відчувати тиск в вушному каналі, це природно протягом 2-3 днів.

Якщо в разі, коли відчуття не проходить, це говорить про те, що вушний вкладиш або слуховий апарат налаштований неправильно. В такому випадку необхідно звернутися в спеціалізований центр до лікаря-сурдолога. Для більш правильного підбору слухових апаратів застосовуються спеціалізовані комп'ютерні програми, за допомогою яких більш точно визначається, як характеристики пристрою відповідають особливостям втрати слухової активності людини.
Налаштування слухового апарату

За способом налаштування слухові апарати поділяються на програмовані і непрограмовані.

Непрограмовані слухові апарати налаштовуються вручну за допомогою маленької викрутки і регуляторів в корпусі пристрою. Такі моделі слухових апаратів є найбільш примітивними, і часто не завжди здатні цілком підлаштуватися під конкретного користувача.

Програмовані слухові апарати підключаються до комп'ютера і за допомогою спеціальних програм налаштовуються по аудіограмі пацієнта. Налаштування таким способом дозволяє проводити регулювання незалежних один від одного кількості параметрів приладу, що забезпечує найбільш точну відповідність особливостям органу слуху користувача.