Корзина
45 отзывов
Новая возможность: Мгновенная рассрочку или оплата частями .Оплата частями
Центр коррекции и реабилитации слуха - Слух Центр
+380960987128
+380960987128
+380993229596

Звикаємо до слухового апарату

Звикаємо до слухового апарату
Звикаємо до слухового апарату 

Якщо Вам поставили діагноз глухота або приглухуватість, то не впадайте у відчай завчасно. Сьогодні за допомогою слухопротезування багато хто зміг повернутися до нормального життя, так що відкиньте всі сумніви і спробуйте придбати слуховий апарат. 

Погоджуючись на слухопротезування, не думайте, що на цьому відразу всі проблеми вирішаться самі собою, вам, неодмінно буде потрібно певний час для того, щоб навчитися чути навколишній світ по-новому, заново звикнути до свого голосу, до постійному перебуванню апарату в вусі. 

Щоб процес пристосування до слухового апарату зайняв у вас якомога менше часу, пропонуємо невелику пам'ятку, яка вам у цьому допоможе. 

Перевіряємо чи зручно? 

Спочатку слуховий апарат, як внутрішньовушний, так і завушній буде доставляти вам дискомфорт. Однак пам'ятайте, що якщо це відчуття не зникло через тиждень, то варто звернутися до свого лікаря-сурдолога, можливо вам буде потрібно корекція форми слухового приладу. 

Дуже часто причиною поганої роботи слухового апарату, вираженнойв вигляді свисту і шумів, неправильне прилягання апарату до вуха 

Час носіння збільшуємо поступово 

Звуки навколишнього світу після слухопротезування придбають нове звучання, не лякайтеся цього. Для того, щоб звикання пройшло більш м'яко радимо вам, перші дні носити слуховий апарат по кілька годин, причому обирайте місця з різною звуковою обстановкою, але починайте з найменш галасливих місць. 

Запам'ятайте, не варто спочатку слуховий апарат використовувати цілими днями це може викликати перевтома. 

Відстежуємо якість звуку 

Щоб надалі слуховий прилад був максимально ефективним, а передача звуків найбільш якісною, намагайтеся аналізувати те, що чуєте. Спробуйте сформулювати, які звуки ви чуєте добре, а які занадто різко або голосно, подумайте, можливо, це залежить від частоти. 

Якщо ж ви вважаєте, що якісь звуки чутися дуже голосно, а якісь занадто тихий, то також візьміть це на замітку. 

Свої міркування обов'язково повідомте лікаря, це допоможе йому налаштувати слуховий апарат найкращим чином. 

Звертайтеся до лікаря при будь-яких проблемах 

При виникненні будь-яких проблем або питань, не соромтеся звертатися до лікаря, від цього залежить наскільки, швидко ви звикнете до навколишній світ після слухопротезування. 

наберіться терпіння 

У разі, коли час йде і йде, а вам ніяк не вдається до кінця освоїтися зі слуховим апаратом, що не розкисати. Все ще попереду, може бути вам просто потрібно трішки більше часу, ніж іншим хворим. 

Пам'ятка для рідних і близьких 

В процес адаптації після слухопротезування велику роль відіграють його рідні та близькі. Від їх розуміння і підтримки залежить багато чого. 

Родичам важливо запам'ятати кілька правил, яких слід дотримуватися при спілкуванні з людиною, початківцям користуватися слуховим апаратом. 

1. При спілкуванні бажано, особливо в перший час, щоб користувач слухового апарату бачив, хто говорить. Читаючи по губах, він зможе проводити відповідності між тим, що він чує і тим, що це означає. 

2. Бажаючи щось сказати людині з порушенням слуху, намагайтеся підійти до нього якомога ближче. А також якщо він вас не бачить, постарайтеся привернути його увагу. 

3. Намагайтеся говорити повільно і чітко. Ні в якому разі не підвищуйте голос, пам'ятайте, що при цьому якість артикуляції зазвичай падає, а, отже, ваш співрозмовник вас навпаки може не зрозуміти. 

4. При спілкуванні з погано чують бажано видалити непотрібний шум вимкнути телевізор, радіо, таким чином, людині зі слуховим приладом буде легше вас зрозуміти. 

Якщо ви зважилися на слухопротезування, то не чекайте дива, процес адаптації займе у вас певний період, головне вірте, що у вас все вийде. Поясніть рідним, як вам важлива їхня підтримка, і вони вам обов'язково допоможуть цьому на цьому нелегкому шляху.