Корзина
40 отзывов
Новая возможность: Мгновенная рассрочку или оплата частями .Оплата частями
Центр коррекции и реабилитации слуха - Слух Центр
+380960987128

Як правильно доглядати за слуховим апаратом

Як правильно доглядати за слуховим апаратом

22.05.17

Як правильно доглядати за слуховим апаратом

Слуховий апарат - дорогий і дуже чутливий електронний прилад, яким доводиться працювати в несприятливих зовнішніх умовах. Вплив підвищеної температури, вологості і такого агресивного речовини, як вушна сірка, може дуже швидко вивести його з ладу. Для того щоб він протягом декількох років залишався Вашим вірним і безвідмовним помічником, Ви повинні дбайливо з ним звертатися і дбайливо за ним доглядати. Не лякайтеся, це зовсім не складно. Досить дотримуватися перераховані в цьому розділі прості правила.
Як правильно одягати і знімати слуховий апарат

Ваша слухова система, незалежно від того, до якого типу вона належить (завушна, внутрішньовушних, внутріканальная), є індивідуальною і призначена тільки для Вас. Вона спеціально виготовлена ​​за розмірами Вашого вуха, щоб її було зручно носити, легко надягати і знімати. Якщо з якої-небудь причини вона заподіює Вам незручності, обов'язково зверніться до фахівця. У багатьох випадках причину незручності можна відразу ж усунути.

Одягаючи або знімаючи слуховий апарат, звертайте увагу на деякі особливості, характерні для його типу. Але існують два правила, які потрібно обов'язково дотримуватися при використанні апаратів будь-якого типу:

    Перед тим, як надіти слуховий апарат, переконайтеся, що елемент живлення вставлений правильно, а кришка батарейного відсіку надійно закрита;
    Ніколи не беріться за батарейний відсік для того, щоб зняти слуховий апарат. Він не розрахований на такі навантаження і може зламатися.

завушний апарат

Перевірте перемикач «М-Т-О», який повинен знаходитися в положенні «О» (вимкнено).

Для того, щоб вставити вушний вкладиш, візьміть його великим і вказівним пальцями за зовнішню частину близько звукопроводящей трубочки. Акуратно вставте кінчик вкладиша в слуховий прохід. Потім м'яко натисніть пальцем на вкладиш, щоб він встав на місце. Тепер помістіть слуховий апарат за вухо і вставте в нього звукопровідне трубочку.

Для того, щоб зняти слуховий апарат, вийміть його з-за вуха і обережно витягніть звукопровідне трубочку з апарату. Тепер, якщо Ви потягнете за мочку вуха, то з легкістю зможете отримати вушний вкладиш з слухового проходу.
внутрішньовушний апарат

Якщо в апарата є регулятор гучності, прослідкуйте, щоб він знаходився в положенні «off» (вимкнено).

Для того, щоб помістити слуховий апарат в слуховий прохід, візьміть його великим і вказівним пальцями так, щоб регулятор гучності був спрямований вгору, а батарейний відсік - назовні. Потім акуратно вставте апарат в вухо. Обережно повертайте апарат, поки він зручно не розташується в вигині слухового проходу. Відтягніть мочку вуха і натисніть на апарат, щоб міцно закріпити його на своєму місці.

Щоб зняти апарат, візьміть його великим і вказівним пальцями і акуратно повертайте, одночасно витягуючи його назовні. Витягуючи внутрішньоканальний апарат, акуратно масажуйте пальцем область за мочкою вуха. Під дією несильного тиску апарат сам повинен вислизнути з вуха. Ніколи не беріться за це за батарейний відсік, він не розрахований на такі навантаження і може зламатися.
апарат CIC

Щоб вставити апарат, візьміть його великим і вказівним пальцями за спеціальну зволікання для надягання / знімання апарату. При цьому мікрофон повинен бути направлений вгору. Потім просто направляйте апарат всередину вуха, поки не відчуєте опір. Після цього відпустіть зволікання і натискайте на апарат, поки він зручно не розташується всередині слухового проходу. Щоб полегшити процес, іншою рукою Ви можете відтягнути мочку вуха вниз.

Щоб витягти слуховий апарат, обережно потягніть за зволікання для надягання / знімання апарату.
Експлуатація слухового апарату

Якщо у Вашого апарату є регулятор гучності, використовуйте його для включення / виключення апарату і для настройки посилення.

Щоб включити Ваш апарат, обертайте регулятор вперед або за годинниковою стрілкою, поки не досягнете необхідної гучності. Залежно від навколишнього оточення Ви можете змінити рівень посилення. Щоб збільшити гучність, поверніть регулятор вперед. Щоб зробити звук тихіше - обертайте регулятор назад або проти годинникової стрілки. Щоб вимкнути апарат, обертайте регулятор назад до упору.

Якщо у апарату немає регулятора гучності, то він знаходиться у включеному стані весь час, поки в батарейному відсіку встановлена ​​батарейка, а кришка відсіку закрита. Щоб вимкнути апарат, просто відкрийте кришку відсіку, щоб батарейка перестала стикатися з внутрішніми компонентами апарату.

Якщо слуховий апарат включений, в деяких випадках Ви можете почути свистячий звук, який називається «зворотним зв'язком». Зазвичай вона виникає, коли Ви одягаєте або знімаєте апарат. Зворотній зв'язок з'являється через те, що посилений звук, який виходить з слухового проходу, відбивається від Вашої руки і повертається назад, на мікрофон апарату. Свист повинен припинитися, коли Ви заберете свою руку. Якщо у Вас виникають проблеми зі зворотним