Корзина
42 отзыва
Новая возможность: Мгновенная рассрочку или оплата частями .Оплата частями
Центр коррекции и реабилитации слуха - Слух Центр
+380960987128

Подбор и настройка слуховых аппаратов В Кривом Роге

  Подбор и настройка слуховых аппаратов В Кривом Роге
В наличии

от 150 грн.

Минимальная сумма заказа — 130 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380960987128
 • +380993229596
Купить в кредит
 • Контакты
  • Телефон:
   +380960987128
   +380993229596
  • Контактное лицо:
   Дмитрий Бондаренко
  • Адрес:
   ул. Филатова 10А, Кривой Рог, Днепропетровская область, Украина
 • Условия возврата и обмена

Вы можете оплатить заказ он-лайн:

  
  
  
  
  
  

Криворожский центр коррекции и реабилитации слуха производит диагностику слуха, а также настройку и подбор слуховых аппаратов.

Мы настраиваем и подбираем слуховые аппараты тримерные и компьютерные следующих моделей:Siemens, Phonak, AudioService, Interton, Unitron, Bernafon, ReSound, Sonic, Oticon, Widex. Данную услугу мы предоставляем в следующих городах: Кривой Рог, Кременчуг, Конотоп, Черкассы, Мариуполь, Кировоград, Киев, Умань, Житомир, Марганец, Орджоникидзе.

Сучасні цифрові слухові апарати вимагають індивідуального налаштування відповідно до даних про ступінь і структуру порушення слуху, які отримуються в процесі проведення тональної порогової аудіометрії. Ці дані вносяться в комп'ютер зі спеціальним програмним забезпеченням. Програма налаштування слухового апарату розраховує необхідне посилення для всіх звуків, різних за інтенсивністю (або гучності) і частоті, що надходять в слуховий апарат. В результаті користувач слухового апарату отримує саме те посилення, при якому досягається хороша чутність для звуків середньої гучності, при цьому тихі звуки чутні, а голосно не дискомфортні. Залежно від ступеня складності слухового апарату, програма налаштування може мати більшу або меншу кількість опцій, які потребують уваги слухопротезіста, і роблять при цьому настройку апарату більш індивідуальною.

Крім настройки слухового апарату в програмі, потрібні спеціальні пристрої, що виконують роль посередників між комп'ютером і слуховими апаратами в процесі передачі даних від першого до другого. Найбільш часто для цього використовують інтерфейс-програматор HI-PRO. Він являє собою окремий блок, що підключається до COM- або USB- портам комп'ютера, а також за допомогою спеціальних проводів програмування і адаптерів відбувається з'єднання зі слуховими апаратами.

Програматор HI-PRO

Основними недоліками даного пристрою є низька швидкість передачі даних, а також обмеження можливості пересування пацієнта в ході настроювальної сесії.
Налаштування апарату за допомогою Noah link

Іншим пристроєм аналогічного призначення є NoahLink. NoahLink є інтерфейс, пов'язаний з комп'ютером за допомогою технології Bluetooth. Зв'язок між блоком NoahLink і слуховими апаратами як і раніше здійснюється за допомогою проводів і адаптерів. Використання даного пристрою забезпечує високу швидкість обміну інформацією. В процесі настройки слухового пацієнт може вільно переміщатися щодо слухопротезіста, що, зокрема, дає можливість проведення попереднього тестування розбірливості мови з різної відстані від мовця, і попередньої оцінки сприйняття оточуючих звуків в цілому.

Noah link Noah link

Налаштування слухового апарату за допомогою Noah link Слуховий апарат з Noah link
Налаштування слухового апарату за допомогою Noah link
Бездротова настройка слухового апарату

Сучасні слухові апарати Widex функціонують з використанням бездротової технології, розробленої спеціально для області слухопротезування і носить назву WidexLink. При цьому не потрібно дротове з'єднання між апаратами і інтерфейсом програмування. Швидкість передачі даних при цьому виявляється максимальною. Як інтерфейсів програмування може бути використаний спеціальний додатковий блок nEARcom для NoahLink або пристрій USB-Link, що підключається до USB-порту комп'ютера.

Бездротовий зв'язок за допомогою nEARcom

Бездротова настройка за допомогою USB-Link

У першому варіанті настройку можна вважати повністю бездротової, оскільки між комп'ютером і інтерфейсом програмування відбувається з'єднання з використанням Bluetooth, а між останнім і слуховими апаратами - з використанням WidexLink.

У деяких випадках, за умови використання деяких серій слухових апаратів Widex, для настройки може бути використаний портативний програматор типу SP-3 або IP-5. У цьому випадку відсутня необхідність у використанні комп'ютера. Зв'язок між програматором і апаратами здійснюється за допомогою дротів.

Информация для заказа
 • Цена: от 150 грн.