Корзина
42 отзыва
Новая возможность: Мгновенная рассрочку или оплата частями .Оплата частями
Центр коррекции и реабилитации слуха - Слух Центр
+380960987128

Слуховой аппарат Audio Service Volta HP T

  6 каналов Слуховой аппарат Audio Service Volta HP T
В наличии

4 999 грн.

Минимальная сумма заказа — 130 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380960987128
 • +380993229596
Купить в кредит
 • Контакты
  • Телефон:
   +380960987128
   +380993229596
  • Контактное лицо:
   Дмитрий Бондаренко
  • Адрес:
   ул. Филатова 10А, Кривой Рог, Днепропетровская область, Украина
 • Условия возврата и обмена

Вы можете оплатить заказ он-лайн:

  
  
  
  
  
  


Audio Service Volta P T - 6-ти канальний завушний слуховий апарат для компенсації середнього та тяжкого втрати слуху, що не вимагає звернення до спеціалізованого центру для настройки. ТАК! Ви не помилилися. Тепер для настройки слухового апарату вам потрібно від дорогого фахівця (отоларинголога, сурдолога, аудіолога) тільки дані аудіометричного скринінгу або просто тесту слуху, навіть без звернення до медичних закладів. Ви платите тільки за якісний слуховий апарат, без зайвих витрат на послуги спеціалізованих центрів, які коштують досить дорого і, часом, складають третину вартості приладу.

Слуховий апарат володіє всіма необхідними базовими функціями для комфортного прослуховування в стандартних акустичних ситуаціях: 6 каналів обробки сигналу дають більше разборчівостіречі ніж 4-х канальні моделі, а адаптивне шумоподаленіе і усунення зворотного зв'язку приносять в роботу слухового апарату додатковий комфорт в галасливих ситуаціях.

Для визначення можливості протезування слуховим апаратом необхідно накласти криву сприйняття воздушнопроведенних звуків на діапазон настройки слухового апарату. Основні точки кривої (мовної діапазон) 500 Гц, 1000 Гц, 2000Гц, 4000Гц, повинні потрапляти в діапазон настройки слухового апарату. Якщо хоча б одна точка виходить за краї діапазону настройки, апарат не підходить для компенсації саме вашої втрати слуху.

Для настройки слухового апарату використовуються 4 стандартних слухових профілю, які ви можете самостійно вибрати. Заповніть нижче наведену таблицю значеннями вашого порога слуху, згідно кривої сприйняття воздушнопроведенних звуків, даними на 500 Гц і 2000 Гц. На перетині шпальти і рядки заповнення ви отримаєте необхідний слуховий профіль.

За замовчуванням в апараті встановлений 1-й слуховий профіль. Для вибору необхідного профілю вам необхідно затиснути кнопку перемикання гучності на 10 секунд. Слуховий апарату встановить 2-й профіль. Последуещее натискання кнопки на 10 секунд встановить 3-й профіль, подальше 4-й, подальше поверне 1-й.

 

Таким чином, дану модель ви можете самостійно підібрати і налаштувати слуховий апарат. Це дуже зручно якщо немає можливості приїхати в слуховий центр або апарат необхідний нетранспортабельних людині. Слуховий апарат відмінно адаптован для пожилых людей. 

Характеристики
Основные
Производитель   Audio Service
Страна производитель Германия
Тип слухового аппарата   Заушный
Способ обработки звукового сигнала   Цифровой
Способ настройки   Программируемый
Количество программ 4.0 (шт.)
Регулятор громкости Да
Подавление шумов микрофона Да
Индикатор заряда элементов питания Да
Цвет корпуса   Бежевый
Состояние Новое
Информация для заказа
 • Цена: 4 999 грн.