Корзина
42 отзыва
Новая возможность: Мгновенная рассрочку или оплата частями .Оплата частями
Центр коррекции и реабилитации слуха - Слух Центр
+380960987128

Слуховые аппараты системы Bi-cros і cros

  Слуховые аппараты системы Bi-cros і cros
Под заказ

25 000 грн.

Минимальная сумма заказа — 130 грн.

Купить
 • +380 показать номер +380960987128
 • +380993229596
Купить в кредит
 • Контакты
  • Телефон:
   +380960987128
   +380993229596
  • Контактное лицо:
   Дмитрий Бондаренко
  • Адрес:
   ул. Филатова 10А, Кривой Рог, Днепропетровская область, Украина
 • Условия возврата и обмена

Вы можете оплатить заказ он-лайн:

  
  
  
  
  
  
Що таке слухові апарати Bi-CROS і CROS? 
CROS акронім для контралатерального напрямку звуку, іншими словами, спрямованого з іншого боку. Слуховий апарат CROS "збирає" звук з одного боку Вашої голови і направляє його в Ваше протилежне ухо.cross-1 
Як це відбувається? 
Слухові апарати CROS призначені для людей, які мають односторонню туговухість, тобто одне вухо чує нормально або майже нормально, а інше вухо чує або погано, або зовсім не чує. Звичайне, класичне, слухопротезування не ефективним в цьому випадку. 
Як працюють слухові апарати типу CROSS? 
Система складаються з двох частин. Зовні це схоже на на два слухових апарати (на правому та лівому вухах), або BTE-тип, або ITE-тип. "Слуховий апарат" на глухому вусі складається з мікрофона (щоб вловити звуки на глухий стороні) і передавача, перетиснути звуки в інше, вухо, що чує. Передавач посилає ці звуки або через шнур, який приєднується до двох апаратів, або зараз вже через радіохвилі до слухового апарату на здоровому вусі. Ця, друга частина системи CROS, в основному складається з радіо-приймача, використовуючи бездротовий зв'язок, і підсилювача, який підсилює звуки, одержувані з іншого, глухий боку. 
Слухові апарати Bi-CROS працюють аналогічним чином, але відрізняються тим, що призначені для людей, які мають проблеми і з одного, і з іншого боку, але межушная різниця у таких людей досягає значення більш, ніж 30 дБ, що робить застосування класичного слухопротезування неефективним. 
Частина, яку вони носять на глухому вусі, ідентична CROS. Різниця знаходиться на стороні вуха з втратою слуху. Ця частина системи Bi-CROS звичайним слуховим апаратом, який можна налаштувати на втрату слуху. 
Системи Bi-CROS або CROS це чудове, часом єдине, рішення Ваших односторонніх проблем зі слухом, особливо якщо Вам часто доводиться розташовуватися до людей гіршим вухом. Наприклад, якщо Ви керуєте автомобілем, а Ваше праве вухо глухе, то Ви відчуваєте великі труднощі, намагаючись почути Ваших пасажирів. 
Не відмовляйтеся від цих угікальних приладів, тому що вони реально підвищують Ваш рівень життя.
Информация для заказа
 • Цена: 25 000 грн.