Корзина
45 отзывов
Новая возможность: Мгновенная рассрочку или оплата частями .Оплата частями
Центр коррекции и реабилитации слуха - Слух Центр
+380960987128
+380960987128
+380993229596

Слуховий апарат Bernafon Supremia SR3 SP

  • В наличии

17 500 грн.

Купить
+380960987128
  • +380993229596
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Слуховий апарат Bernafon Supremia SR3 SP
Слуховий апарат Bernafon Supremia SR3 SP В наличии
17 500 грн.
+380960987128
  • +380993229596
Купить

Описание

НОВІ ПЕРСПЕКТИВИ СЛУХУ
Виходячи з нашого досвіду, світ багато в чому залежить від наших можливостей. Іноді, зміна наших можливостей, змінює і нашу оцінку ситуації. В інший час, зміна потенційних можливостей робить можливим здавалося б неможливе.
Суперпотужний завушина Supremia - це найпотужніші апарати Бернафона, які відкривають нові можливості перед дорослими і дітьми з важкими і дуже важкими втратами слуху. Supremia дуже легка в управлінні. За допомогою вбудованого регулятора гучності і кнопки перемикання програм Ви легко можете налаштувати апарат до будь-який звуковий ситуації. Апарат Supremia є особливо міцним, стійким і надійним партнером, що відповідає найвищим стандартам якості.

Сильні властивості для сильного рішення
Ми розуміємо, що Ви чекаєте від слухового апарату. Виходячи з цього ми включили в апарат систему нових властивостей з новою технологією, які будуть відповідати Вашим очікуванням. Supremia:

Покращує розбірливість мови під час повсякденного спілкування в багатьох складних звукових ситуаціях.
Ефективно зменшує небажаний шум, даючи можливість Вам сконцентруватися на найбільш важливих звуках навколо Вас.
Допомагає Вам ефективно локалізувати звук
Автоматічексі перенастраивается, коли Ви переміщується з одного звукового оточення в інше.
Встановлює зв'язок через Bluetooth® з багатьма джерелами звуку через SoundGate 3
Supremia дає Вам і Вашій акустику великий вибір індивідуальних опцій, щоб провести найкращу для Вас настройку слухового апарату.

Розвиток нових перспектив
Звуки дуже важливі для всіх нас, але для дітей вони особливо важливі для розвитку їх слуховий і мовної функцій. Батьки хотіли б, щоб діти отримували задоволення від прослуховування звуків, які їх оточують. Зараз існує безліч сучасних технологій, які допомагають дітям зі зниженим слухом.

Слух є особливо важливим для розвитку мови. Слухові апарати можуть допомогти дітям розмовляти більш правильно і чітко, якщо вони чують краще голосу інших людей. Це дозволяє легше і правильно управляти гоолосом, то, що особливо важливо для розвитку мови. Вони також дозволяють чути краще свій власний голос, створюючи ще одну передумову для натурального розвитку мови.

Властивості АПАРАТУ, СПЕЦІАЛЬНО РОЗРОБЛЕНІ ДЛЯ ДІТЕЙ


Суперпотужний завушина Supremia - це найбільш потужний апарат для слухопротезування в педіатрії. Діти живуть в малих і великих подіях. Слуховий апарат Supremia є дуже міцним і надійним, щоб витримати тривалу активність дитини протягом дня. Також у нього є безліч аксесуарів, які його роблять по-справжньому потрібним в педіатричній практиці.

Регулятор гучності і кнопка перемикання програм
Легке в зверненні колесо регулятора гучності і кнопка перемикання програм спеціально разработа- ни таким чином, щоб маленькі пальчики могли їх легко знайти і зробити необхідні зміни.

світловий індикатор


Маленький індикатор, розташований нижче регулятора гучності. Він може бути запрограмований для зорового контролю різних режимів роботи апарату Вашої дитини. Вмикання / вимикання слухового апарату, низька напруга батареї, перемикання програм - все це візуально відображає статус роботи апарату.

Замикаючий пристрій для батарейного відсіку
Маленькі діти потребують особливої ​​уваги. У Supremia в опції можливе використання особливих батарейних відсіків, з запором, які запобігають відкривання, подальше видалення батарейки та її проковтування з необережності.

Перевага сучасної технології


Унікальна технологія Бернафона Audio Efficiency ™ фокусується у Supremia одночасно як на чіткість мовлення, так і на слуховому комфорті. Supremia не тільки підсилює звуки, щоб зробити їх чутними. За допомогою складної технології Supremia покликана робити звуки мови максимально більш розбірливими. Це допомагає розвитку мови і мови у Вашої дитини.

Слухові апарати Supremia також можуть адаптуватися до багатьох різних звуковим ситуацій. У школі, на дні народження, будинки, і в інших місцях Ваша дитина буде отримувати переваги від безлічі технічних можливостей апарату. За допомогою Supremia чути стає легше і приємніше.

бездротові аксесуари


Іноді навіть кращим слуховим апаратам потрібні аксесуари. Supremia за допомогою ФМ адаптера може бути підключена до ФМ системам в шкільному класі. Голос вчителя буде в цьому випадку передавться безпосередньо в слуховий апарат дитини. У цьому випадку дитині буде слухати вчителя легше і зрозуміліше. Бернафон також пропонує прилад для бездротового зв'язку SoundGate 3. Через SoundGate 3 Ваша дитина може отримувати звуковий сигнал безпосередньо в слуховий апарат від мобільного телефону, ПК та інших источ- ників звуку. SoundGate App полегшує контроль за слуховим апаратом через SoundGate 3 за допомогою iPhone®.

Характеристики

Основные
СостояниеНовое

Информация для заказа

  • Цена: 17 500 грн.