Кошик
45 відгуків
Новая возможность: Мгновенная рассрочку или оплата частями .Оплата частями
Центр коррекции и реабилитации слуха - Слух Центр
+380960987128
+380960987128
+380993229596

Настроювання слухового апарату

Настроювання слухового апарату

На жаль, велика частина порушень слухового органу незворотні. В таких випадках приходять підбору і установки спеціального слухового пристрою, здатний стати вашим надійним помічником компенсуючи втрачений слух – слуховий апарат. Це індивідуальне розумне пристрій, який потрібно налаштовувати під конкретні порушення слуху і параметрів пацієнта попередньо зробивши аудиограму( аудіометричні вимір).

За типом установки слухові апарати ділять на програмовані і непрограмовані, а також цифрові і аналогові.

Непрограмовані (тримерные і посилювачі слуху) настроюються уручну, використовуючи маленьку тримерную викрутку, за допомогою якої регулюють частотні тримери вбудовані в корпус апарату. Це найбільш прості та обмежені моделі слухових апаратів, не завжди здатні повністю і якісно компенсувати бракуючи комфорт слуху.

Програмовані ( настроюються за допомогою спеціальної комп'ютерної програми і програматора) слухові апарати підключаються до комп'ютера за допомогою спеціальної дротяних і без провідних пристроїв, після чого налаштовуються за параметрами аудіограми пацієнта. Таким чином можна автономно налаштувати багато параметрів апарату, досягаючи більш точного відповідності і комфорту особливостей слуху пацієнта, тим самим зводячи до мінімуму скарги і дискомфорт клієнта.

Сучасні цифрові слухові апарати вимагають індивідуального підходу і ретельної налаштування. Для отримання обьективных результатів про порушення слуху і його ступеня, проводиться тональна порогова аудіометрія. Її дані заносяться в програму комп'ютера. Потім програма розраховує потрібну формулу посилення звучання, різних по гучності і частоті, які надходять у слуховий апарат.

За допомогою сучасного обладнання проводиться підбір слухових приладів оптимальних варіантів настройки, щоб забезпечити людям найбільш якісний і високою поріг розбірливістю мови. Кожна людина індивідуальна, як і його втрата слуху, тому фахівці з підбору слухових апаратів проводять заключну налаштування, враховуючи всі відчуття і побажання пацієнта для досягнення максимально комфортного звуку.

Підбір і настройка слухових апаратів є складним, що вимагає індивідуального підходу до кожної людини, процесом. Звертаючись в центр корекції слуху "Слух Центр", ви гарантовано отримаєте кваліфіковану допомогу з питань підбору та настроювання слухового апарату.

Слухові апарати нового покоління, значно відрізняються один від одного не тільки вартістю, але і типом обробки сигналу, а також додатковими функціями. Фахівці нашого центру слуху чудово орієнтуються в даній проблемі. Вибір оптимальної моделі слухового апарату, допоможуть вам повернутися до практично 100% слуху. Чекаємо Вас у нашому центрі слуху.