Кошик
45 відгуків
Новая возможность: Мгновенная рассрочку или оплата частями .Оплата частями
Центр коррекции и реабилитации слуха - Слух Центр
+380960987128
+380960987128
+380993229596

Нарушения слуха

Нарушения слуха

У человека имеются пять чувств, которые он использует для ориентации в окружающем мире. Слух – одно из пяти этих чувств.  Самой распространенной патологией в мире является – нарушение слуха. Около 10 процентов людей во всех странах мира страдают от этого.

Причины нарушения слуха:

- Длительное воздействие повышенного шума на человека;

-  Возрастные особенности;

-  Ототоксичные медикаменты, в частности – антибиотики (гентамицин). Их применение приводит к гибели волосковых клеток улитки и далее к падению слуха.

- Якщо вагітна жінка перехворіла на інфекційні захворювання, або дитина страждав від цієї патології (краснуха, грип, епідемічний паротит), це так само призводить до проблем слуху;

- Патологія слуху, яка передалась у спадок;

- Травми, під час пологів;

- Порушення діяльності серцево-судинної системи.

Типи порушення слуху:

- Дефект процесу у внутрішньому і середньому вусі – кондуктивний. Відбувається в наслідок перешкода не правильного надходження звуку в даний відділ.

- Поразку волоскових клітин внутрішнього вуха – сенсорні. Становлять перешкоду равликом сприймати звук.

- Неможливість обробки мозком електричних імпульсів і правильного їх прочитання – невральної порушення.

- При дефекті волосяних кліток, мозок спотворює звуковий сигнал при обробці, дана патологія класифікується як сенсоневральное порушення.

- При комбінації сенсоневральних і кондуктивних порушення, буде змішаний тип патології. Суттю є порушення передачі від зовнішнього чи середнього вуха до внутрішнього. Може страждати і внутрішнє вухо і невральний частини системи слуху.

Дану проблему, яка пов'язана з патологією системи слуху, можна не допустити при проведенні діагностичних заходів у спеціалізованому слуховому центрі, де вам правильно підберуть апарат. При рівні сучасних слухових апаратів йде їх адаптація під індивідуальні особливості порушення слуху у кожного пацієнта окремо. Слухові апарати не відновлять здатність чути, але у вас буде можливість повною мірою користуватися слухом, який залишився.