Кошик
45 відгуків
Новая возможность: Мгновенная рассрочку или оплата частями .Оплата частями
Центр коррекции и реабилитации слуха - Слух Центр
+380960987128
+380960987128
+380993229596

Слуховий апарат стимулює роботу головного мозку.

Слід пам'ятати і знати, що при виникненні перших проблем зі слухом у Ваших близьких чи у вас, слід негайно відвідати лікаря. Чим довше не буде звернення до фахівця, тим сильніше буде страждати розбірливість мови. І в такому випадку процес підбору і налаштування слухового апарата буде тривалий і в деяких випадках — безуспішний.

Фахівці в галузі слухопротезування впевнено заявляють, що некомпенсована приглухуватість в значній мірі знижує рівень життя. Це відбувається тому, що слуховий нерв більше не може передавати імпульси в центр слуху в головному мозку і він відвикає від звуків, і не розуміє їх. Після того, як в центр слуху перестали надходити сигнали, то його пам'ять зберігається ще протягом трьох років. По закінченню цього строку весь багаж знань починає забуватися, а через 7-8 років стирається повністю і безповоротно втрачається вся розбірливість мови.

У практиці нашого центру був випадок, коли з дуже далекого села родичі привезли на консультацію свого дідуся. Він чув, що до нього звертаються, але нічого не міг розібрати. Згідно з його втратою слуху фахівець з допомогою складної комп'ютерної програми налаштував для цього клієнта хороший і багатофункціональний слуховий апарат. Але все було безрезультатно. Дідусь як і раніше чув звук, а розбірливості не було. Як виявилося проблеми зі слухом у нього виникли ще 20 років тому і весь цей час літній чоловік терпів, звикав.

Це дуже поширена помилка. На жаль багато людей намагаються не звертати уваги на труднощі в звуковосприятии. Причин такої поведінки безліч — починаючи від елементарного незнання і закінчуючи сором'язливістю. Але хіба не приверне більше уваги до себе людина, якій треба повторювати сказане по кілька разів, ато кричати на вухо. Набагато комфортніше відчувати себе маленьким слуховим апаратом і бути в курсі всіх подій. Тим більше сучасні СА мають мініатюрний розмір і величезний функціонал. З деякими з них можна навіть плавати, підніматися на гірські вершини і т. д.

Так само потрібно чітко знати, що слуховий апарат підбирається суто індивідуально. Це буде залежати від віку пацієнта, того, яким чином він почав втрачати слух, анатомічних особливостей слухового каналу, бажанням тієї чи іншої моделі.

У нашому центрі Ви не тільки отримаєте комплексну консультацію висококваліфікованих спеціалістів, підбір і налаштування слухового апарату, а так само повне технічне та інформаційне обслуговування на весь гарантійний термін і по його закінченню.