Кошик
45 відгуків
Новая возможность: Мгновенная рассрочку или оплата частями .Оплата частями
Центр коррекции и реабилитации слуха - Слух Центр
+380960987128
+380960987128
+380993229596

Кохлеарні імпланти.

Кохлеарна імплантація дає можливість чути діткам, які мають четверту ступінь приглухуватості сенсоневрального характеру, або повну глухоту. Це шанс дитини на нормальну адаптацію в суспільстві і повноцінне життя.

Давайте розглянемо докладніше, з чого складається імплант, для більш повного розуміння принципу його роботи.

До складу кохлеарногоимпланта входять дві основні деталі: мовний процесор і безпосередньо імплант. Процесор сприймає оточуючі звуки і кодуючи їх посилає до імпланти. Той, у свою чергу,переадресує це кодування відразу на слуховий нерв, обходячи при цьому вухо. Таким чином, центр слуху в головному мозку отримує інформацію і може її аналізувати.

Проводити операцію з приводу вживлення імпланта необхідно при зниженні слуху четвертого ступеня і повної глухоти.

Так само вона необхідна, якщо дитина не вчиться говорити і не реагує на зовнішні звукові подразники, при професійно підібраних, якісних слухових апаратах.

Не можна проводити імплантацію в тому випадку, якщо дитина страждає постійно рецидивуючими захворюваннями, локалізованими в середньому вусі, і які мають запально-інфекційний характер. Ще в цей список входить: прорив барабанної перетинки, вроджені аномалії равлики, які патології слухового нерва, захворювання ЦНС, діти до одного року життя, соціально неадаптовані сім'ї (батьки не будуть займатися з малюком), питання з психічним статусом дитини.

Перед тим, як ставити імплант дитина має отримати консультацію у таких фахівців, як: сурдопедагога і сурдолога. Вони дають висновок, чи буде ефект від даної процедури. Наступним спеціалістом, посмотревшим малюка повинен бути невролог і оттоневролог, а так само ЛОР лікар. У процесі консультацій перераховані фахівці призначають перелік необхідних лабораторних та інструментальних досліджень і дають загальний висновок.

Коли цей етап пройдений, настає безпосередньо операційний період. Хірург одну з частин імпланта, а саме – корпус поміщає підшкірно за вухом. А електродна сітка фіксується в равлику. Таке оперативне втручання триває приблизно три години. А шрам, що залишився після всього стає непомітний вже через місяць.

По закінченню місяця перший раз імплант запускається в роботу. Далі йде період адаптації, де на ряду з фахівцями повинні працювати всі близькі дитини, і тільки тоді ефект буде досягнутий. Ваш малюк почне чути, буде рости і розвиватися нарівні з нормально чують від народження однолітками