Кошик
45 відгуків
Новая возможность: Мгновенная рассрочку или оплата частями .Оплата частями
Центр коррекции и реабилитации слуха - Слух Центр
+380960987128
+380960987128
+380993229596

Звикання до слухового апарату і догляд за ними

Звикання до слухового апарату і догляд за ними.
Слід знати, що слуховий апарат не поверне Вам колишній слух, але якщо носити його регулярно, то рівень життя стане колишнім і це допоможе успішно адаптуватися до повсякденного життя. У Вас з'явиться можливість знову чути такі прекрасні звуки як дитячий сміх, спів птахів, шум вітру.
При першій покупці слухового апарату не слід хвилюватися, а краще максимально ретельно слідувати порадам і рекомендаціям фахівця з адаптації до нього. Варто розуміти, що для цього необхідно час. Втрата слуху відбувалась не в одну мить і його відновлення буде тривалим. Але зате потім у Вас з'явиться можливість знову чути такі прекрасні звуки як дитячий сміх, спів птахів, шум вітру.
Після придбання апарата Вам дається місяць на звикання до первинних налаштуваннями, введеним в пам'ять апарату лікарем. При виникненні яких-небудь питань завжди можна звернутися в місце покупки СА і отримати додаткові рекомендації по адаптації, або змінити первинні налаштування.
Спочатку, ще в кабінеті доктора переконайтеся, що апарат не викликає у Вас дискомфортних відчуттів. Задайте запитання і попросіть методично рекомендації щодо носіння та адаптації до слухових апаратів. Якщо Вам приносять дискомфорт такі явища, як: надто голосне звучання своєї мови, це, свист в апараті, надто дратівливий загальний шумовий фон, дискомфорт під час використання телефону, то про це слід негайно сказати вашому фахівця. Дані недоліки корригируются з допомогою зміни індивідуальних налаштувань.
Спочатку, протягом перших двох тижнів слід носити СА тільки в квартирі. Потім, коли пройшов цей період адаптації, можна починати виходити на вулицю, при цьому уникаючи гучних місць. Потім Ви зможете відвідувати абсолютно всі місця.
Так само слід зазначити, що правильний догляд за апаратом значно продовжить термін його служби. Не повергайте його впливу високих температур, і рідини. Апарат слід систематично просушувати з спеціальних сушарках для апаратів.
Використовуйте тільки спеціальні батареї для слухових апаратів, інакше батарейки іншого вольтажу можуть пошкодити ресивер і апарат буде непридатний для носіння.
Краще купувати слухові апарати з передбаченої комп'ютерної налаштуванням. Це дасть можливість чути набагато більше звуків. А якщо Ваш слух змінитися, то не потрібно купувати інший апарат, достатньо лише змінити старий.
Наберіться терпіння і звертайтеся з апаратом дбайливо і правильно, за що він відповість Вам роками бездоганної роботи.