Кошик
45 відгуків
Новая возможность: Мгновенная рассрочку или оплата частями .Оплата частями
Центр коррекции и реабилитации слуха - Слух Центр
+380960987128
+380960987128
+380993229596

Діагностика слуху — аудіометрія

Діагностика слуху це не складний і не тривалий процес, який не вимагає спеціальної підготовки і не є болючим. Фахівець проводить дослідження слухового проходу на предмет прохідності і виключення сторонніх тіл (сірчана пробка, залишки вати), а також помітних ознак запального процесу, після чого проводить вимірювання порогів слуху за допомогою тональних сигналів, що посилаються в навушник з допомогою аудіометра. Це один з найбільш доступних і простих досліджень.

Аудіометрія –стандартне аудіологічне дослідження, на предмет виявлення порушення роботи слухового органу, шляхом виявлення зниження порогів слуху, проводиться спеціальним приладом медичного призначення – аудіометром. Під час діагностики, пацієнту надсилаються звукові сигнали різної частоти і гучності, на яку він повинен реагувати. Залежно від реакції на той чи інший сигнал і визначаються пороги слуху людини, після чого фахівець ставить свій висновок на бланку дослідження.
Аудіограма — проводиться в спеціальній звукоізоляційною камері (кабіні), щоб знизити або усунути зовнішні звукові подразники, тим самим поліпшити сприйняття подаються тональних звуків з аудіометра. Досліджуваного надягають спеціальні навушники, на які подається тональний сигнал різної гучності і частоти, по черзі правим і лівим вухом. Головним завданням пацієнта — є визначити подається сигнал на початковому рівні (найтихіший звук) і за коштами натисканні на кнопку, дати знати фахівця, він в свою чергу зафіксує цей результат в бланку аудіограмі або аудиометре. Після діагностики, спеціаліст виносить висновок про стан вашого звукосприйняття і робить ті чи інші рекомендації.
Бланк аудіограми — являє собою аркуш зі спеціальною графікою, де вказані шкала гучності, по вертикалі вДб від-10 до 120, а також частотність, вказана по горизонталі кГц від 0.125 до 8. У випадку виявлення хронічного порушення звуковосприяти фахівець проводить консультацію по підбору та налаштування слухового апарату.
Самостійно займатися підбором тим більше придбанням слухового апарату, попередньо не пройшовши діагностики, не рекомендовано! Так як це може погіршити стан Вашого слуху і принести не виправити шкоду здоров'ю на багато років!!!