Кошик
45 відгуків
Новая возможность: Мгновенная рассрочку или оплата частями .Оплата частями
Центр коррекции и реабилитации слуха - Слух Центр
+380960987128
+380960987128
+380993229596

Цифрові слухові апарати

Цифровий слуховий апарат — це спеціальний пристрій медичного призначення, що здатні поліпшити і частково повернути втрачене сприйняття звуків людям з порушеннями слуху.

На відміну від звичних слухових апаратів з аналоговим типом обробки сигналу, які мають стандартний набір начинки, а саме мікрофон, підсилювач і ресивер, цифровий апарат доповнено дуже важливою деталлю, процесором. І саме вона допомагає перетворити звуковий сигнал у комфортний звук, наближений до природного. Завдяки цифрового процесору, люди дістали можливість насолоджуватися природним звуком за допомогою слухового протеза(слухового апарату), що в свою роль ставить дану розробку на новий щабель сучасності і розвитку, а в свою чергу дає присвоїти статус даного приладу як слухові апарати нового покоління. Світові технології і величезна розвиток в галузі слухопротезування безупинно розвиваються, удосконалюються.

Сучасні цифрові слухові пристрої використовують сучасні системи і технології, що дозволяють і надають можливість компенсувати втрачений слух навіть при великих його втратах. Вони здатні підсилювати звуки в діапазоні високих частот, саме на цьому ділянка дозволяє чути чітко і розбірливо, щоб робити їх доступними для чутності, як не могли робити слухові апарати попередніх поколінь, і в свою чергу здатні надати набагато більше переваг і можливостей, ніж їх обмежені попередники. Ці переваги, оснащені різними функціональними можливостями програмного забезпечення, які захищають внутрішнє вухо від несприятливих різких, гучних звуків, які можуть завдати шкоди внутрішнього вуха, такі як, гавкіт собаки, стукіт двері або стук будь-якого твердого предмета. Сучасні нано технологія, за допомогою звукових аналізаторів, автоматично регулює діапазон частотної характеристики цифрових слухового апарату на підставі оцінки зовнішнього середовища звукового аналізатора.

Существуют также функциональные диапазоны, которые способны улучшить общение, а именно разборчивость и четкость речи по телефону, как мобильного, так и стационарного, плюс использовать беспроводную wifi систему при помощи cтримерных приставок. Усиливать на тех или иных участках звука, на которых возникают трудности у пользователя, зачастую это диапазон высоких частот. Основная и не отъемлющая часть цифрового слухового аппарата – специальный процессор, который и преобразует звучание в цифровое, что само по себе является сложной системой предоставлении комфорта пользователю. Но использование слухового аппарата это только малая часть процесса реабилитации и коррекции слуха, которая требует терпения и постоянного использования.

Слуховые аппараты от нашей организации «Слух Норма» — это внимание и забота, современные и высокотехнологичные изделия, которые могут изменить Вашу жизнь и восприятие внешнего Мира. Они не просто компенсируют вашу потерю слуха, но и благодаря стимуляции Вашего слухового нерва, вернут радость к жизни и уверенность в себе путем, улучшения звуковосприятия.

Купити цифровий слуховий апарат у центрі слуху у Києві, Кривому Розі, Кременчуці, Одесі, Житомирі, Конотопі