Кошик
43 відгуків
Новая возможность: Мгновенная рассрочку или оплата частями .Оплата частями
Центр коррекции и реабилитации слуха - Слух Центр
+380960987128

Індивідуальні вушні вкладиші

Індивідуальні вушні вкладиші

22.05.17

Індивідуальні вушні вкладиші (ІВВ) виготовляються на базі отопластіческіх лабораторій. Матеріали: адкомолд, акрил (твердий, м'яка який), силікон, фотопласт (твердий, м'яка який).
Вушний вкладиш є є невід'ємною частиною завушного слухового апарату і є сполучною ланкою між слуховий системою і вухом. Він служити для передачі посиленою звукової інформації в слуховий прохід пацієнта, а також допомагає підтримувати слуховий апарат у потрібному положенні. Від нього багато в чому залежить успіх слухопротезування. Крім стандартних вушних вкладишів, існують також індивідуальні, виготовлені за формою вухан пацієнта.

Маючи великий досвід у виготовленні виробів з отопластика і маючи кілька виробничих майданчиків, ми пропонуємо своїм клієнтам індивідуальні вушні вкладиші найвищої якості, які виготовляються за найсучаснішими технологіями.

Індивідуальний вкладиш має ряд переваг перед стандартними:

    форма і розміри точно відповідають особливостям анатомії слухового проходу, що забезпечує герметичність і надійну фіксацію в вусі,
    індивідуальний вушний вкладиш відрізняється особливо комфортною посадкою,
    матеріали, з якого вони виготовляються, краще забезпечують стійкість до дії вушної сірки і вологи.

Для того, щоб виготовити індивідуальні вушні вкладиші, слухопротезіст зробить зліпки з вух пацієнта за допомогою пластичної маси. Потім на їх основі будуть виготовлені вушні вкладиші точно по отриманій формі. У Центрах хорошого слуху для цього використовуються найсучасніші імпортні матеріали. Вкладиші виготовляються або протягом декількох днів, або в найкоротші терміни - прямо на очах клієнта.

Пропонуються різні форми індивідуальних вушних вкладишів, в залежності від віку, ступеня втрати слуху і анатомічної будови вушної раковини.

Для того, щоб виготовити індивідуальні вушні вкладиші, слухопротезіст зробить зліпки зі слухового проходу пацієнта за допомогою пластичної маси. Потім на їх основі будуть виготовлені вушні вкладиші точно по отриманій формі.

Інші статті